Wisla Krakow - Chrobry Głogów, wynik meczu 1-1

Wisla Krakow - Chrobry Głogów 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Krakow oraz Chrobry Głogów wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-09-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Lebedyński 7' 0-1 Goku Román 40' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Lebedynski 39' P. Mucha 69'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu - W. Myć. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Wisla Plock natomiast Chrobry Głogów podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Miedz Legnica.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi bardzo fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak M. Lebedynski systematycznie serwują wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Walki między graczami są nader zażarte, nie często bywa, że są to potyczki statyczne. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Wisla Krakow oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.