Na stadionie Stadion Ludowy dnia 2022-08-21 13:00 odbył się mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów zakończony wynikiem 1-2

W dniu 2022-08-21 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chrobry Głogów wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: S. Sobczak 33' 1-0 M. Bochnak 66' 1-1 M. Machaj M. Bochnak 69' 1-2 P. Tupaj

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 71' D. Ryndak 79' D. Jonczy 81'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 41' A. Bogusz 87' R. Mandrysz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 23'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wikielec i Stal Rzeszów a Chrobry Głogów podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Sandecja Nowy Sącz.

Mnóstwo fanów z dużym entuzjazmem śledzi fascynujące starcia w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. D. Gojny J. Kuzdra nieprzerwanie serwują wyśmienitym miłośnikom wiele emocji. Systematycznie natrafiamy na efektowne bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, rzadko zdarza się, iż są to potyczki statyczne. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Ludowy.