Dnia 2024-04-20 18:00 odbyło się spotkanie Odra Opole - Chrobry Głogów - 3-0

W minioną środę na Stadionie Miejskim drużyna Odra Opole podejmowała Chrobrego Głogów w ramach 28. kolejki I ligi. Gospodarze pewnie triumfowali z wynikiem 3-0, zdobywając jednego gola przed przerwą, a dwa po niej. Mecz odbył się 20 kwietnia o godzinie 18:00, a informacje te zostały udostępnione relacjonującemu o godzinie 07:25 w dniu 22 kwietnia.

Relacja z meczu piłki nożnej: Odra Opole 3-0 Chrobry Głogów

Witajcie na Stadionie Miejskim, gdzie dziś odbył się pojedynek drużyny gospodarzy Odra Opole kontra Chrobry Głogów. Emocji nie brakowało w tym starciu, które zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść Odra Opole.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18:00 w ramach 28 kolejki I Ligi. Pierwsza połowa była zacięta, a jedyną bramkę tego fragmentu gry zdobył J. Sarmiento w 35 minucie, ustalając wynik na 1-0 dla gospodarzy.

Druga połowa to kontynuacja dominacji Odra Opole. W 60 minucie ponownie J. Sarmiento trafia do siatki, podnosząc prowadzenie swojego zespołu na 2-0. Na 3-0 podwyższa Borja Galán w 71 minucie, czym praktycznie przypieczętowuje losy tego meczu.

Gospodarze nie szczędzili sił, co zaowocowało żółtymi kartkami dla A. Purzyckiego w 25 minucie oraz J. Pirocha w 58 minucie. Natomiast zawodnicy gości otrzymali żółte kartki: N. Malczuk w 57 minucie oraz M. Bougaidis w doliczonym czasie gry.

Pomimo wzmożonych emocji na boisku, nie doszło do żadnych czerwonych kartek, co świadczy o fair play obu drużyn.

Odra Opole pewnie sięgnęła po zwycięstwo, a ich kibice mogą być dumni z występu swoich ulubieńców. Następne mecze dla Odra Opole to starcia z Niecieczą, Motorem Lublin oraz Górnikiem Łęczna, natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Motorem Lublin, Wisłą Płock oraz Zniczem Pruszków.