Chrobry Głogów kontra Jastrzębie, wynik meczu: 2-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów i Jastrzębie wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-09-25 18:30 na stadionie Stadion GOS odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów i Jastrzębie.

Gole strzelali: M. Lebedynski 13' 1-0 D. Dziabek 81' 2-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: A. Banasiak 78'

Żółte kartki Jastrzębie: M. Bojdys 76'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Chrobry Głogów stawi czoła Wieczysta Kraków, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź a Jastrzębie zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Mnóstwo fanów futbolu z entuzjazmem śledzi poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak A. Banasiak M. Bojdys nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe faule, idealnie wyliczone bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż potyczki nie są warte uwagi. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Chrobry Głogów i Jastrzębie i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion GOS.