Tychy 71 vs Chrobry Głogów, wynik meczu - 1-2

W meczu 24. kolejki I ligi pomiędzy drużynami Tychy 71 i Chrobry Głogów padł wynik 1-2 na korzyść gości. Spotkanie odbyło się 16 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim. Chrobry Głogów objął prowadzenie jeszcze przed przerwą i utrzymał się w tej sytuacji do końcowego gwizdka, pomimo starań gospodarzy o odwrócenie losów meczu.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej: Tychy 71 vs Chrobry Głogów

Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w ramach 24. kolejki I Ligi. Sędzia główny G. Kawałko poprowadził to starcie pomiędzy drużynami Tychy 71 oraz Chrobry Głogów. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu ekip dopingowali swoich ulubieńców od pierwszej minuty.

Po dynamicznym starcie to goście z Chrobry Głogów jako pierwsi objęli prowadzenie. S. Bartlewicz strzelił bramkę w 27. minucie po skutecznej akcji zespołu, ustalając wynik na 0-1 do przerwy.

Druga połowa to dalsza walka obu drużyn o kontrolę nad boiskiem. W 78. minucie R. Mandrysz podwyższył prowadzenie dla Chrobrego strzelając drugiego gola na 0-2. Wydawało się, że goście mają mecz pod kontrolą.

Jednak Tychy 71 nie zamierzały się poddać. W 84. minucie D. Rumin zdobył bramkę, zmniejszając straty do wyniku 1-2. Gospodarze zaczęli naciskać, szukając okazji do wyrównania.

W końcówce emocji nie brakowało. N. Nedic z Tychów otrzymał żółtą kartkę w 88. minucie, natomiast dla gości M. Bougaidis w 87. minucie oraz D. Hanc w 90. minucie.

Ostatecznie Chrobry Głogów wygrał ten mecz 2-1, ale obie drużyny mogą być z siebie dumne za walkę i zaangażowanie na boisku. Następne spotkania dla Tychy 71 to: Motor Lublin, Wisla Plock, Znicz Pruszków, natomiast dla Chrobrego Głogów: Wisla Krakow, Arka Gdynia, Miedz Legnica.