Dnia 2021-09-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Tychy 71 kontra Chrobry Głogów - wynik 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 a Chrobry Głogów wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-09-16 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Tychy 71 a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: T. Malec 89' 1-0

Żółte kartki Tychy 71: D. Polap 55' M. Kozina 83'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 66'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami KSZO 1929 oraz Odra Opole natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Wieczysta Kraków oraz Korona Kielce.

Kibice z dużym zapałem śledzą fascynujące potyczki w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak D. Polap R. Mandrysz często zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo emocji. Nieprzerwanie trafiamy na wyjątkowe asysty oraz gole, brutalne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami okazują się niezwykle zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, że widowiska nas męczą. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Tychy 71 i Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.