Mecz pomiędzy Chrobry Głogów i Wisla Krakow na stadionie Stadion GOS - 3-2

W dniu 30 marca 2024 roku na Stadionie GOS miało miejsce emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Chrobry Głogów i Wisła Kraków, które zakończyło się wynikiem 3-2. Mecz w ramach 25. kolejki I ligi przyniósł wiele emocji, a zwycięska bramka padła w ostatnich minutach rywalizacji. Pomimo prowadzenia Wisły Kraków 1-0 na przerwie, ostatecznie to Chrobry Głogów sięgnął po cenne trzy punkty.

Relacja z meczu piłki nożnej Chrobry Głogów - Wisla Krakow

Dziś na Stadionie GOS odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużyną Chrobry Głogów, która pełniła rolę gospodarza, a zespołem Wisła Kraków. Choć nie brakowało napięcia na boisku, to ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa, pokonując gości z wynikiem 3-2.

Pierwsza połowa spotkania przyniosła nam gol dla Wisły Kraków, który padł w ostatnich momentach przed przerwą. S. Sobczak wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie swojej drużynie 0-1.

Po wznowieniu gry po przerwie, to zawodnicy Chrobrego Głogów udowodnili, że nie zamierzają łatwo odpuścić. S. Bartlewicz wyrównał stan meczu na 1-1, podnosząc morale kibiców na trybunach.

Następne bramki padły kolejno dla gospodarzy. M. Lebedyński ustalił wynik na 2-1, a następnie A. Zarówny strzałem w 74. minucie powiększył prowadzenie na 3-1.

Nawet gol A. Urygi dla Wisły Kraków w samej końcówce spotkania nie był w stanie odmienić losów meczu, choć goście zdołali zmniejszyć straty do wyniku 3-2.

Emocje na boisku były ogromne, co potwierdza liczba kartek. Zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali kilka żółtych kartek, co świadczyło o zażartej walce na boisku. Ostatecznie, czerwone kartki nie zostały w tym meczu użyte.

Ten mecz na pewno na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn. Cieszymy się na kolejne starcia Chrobrego Głogów oraz Wisły Kraków, które zapowiadają się równie emocjonująco jak to właśnie zakończone spotkanie.