Chrobry Głogów - Odra Opole, wynik meczu: 2-2

Chrobry Głogów - Odra Opole wynik meczu 2-2.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów i Odra Opole zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-10-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się Chrobry Głogów i Odra Opole.

Gole strzelali: M. Makuszewski 4' 0-1 M. Bochnak 9' 1-1 M. Marzec 21' 1-2 S. Steblecki 62' 2-2

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Bougaidis 19' J. Kuzdra 65' M. Michalec 70'

Żółte kartki Odra Opole: M. Spychala 17' O. Paprzycki 46' D. Czaplinski 75'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania - P. Pskit. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i SKRA Częstochowa natomiast Odra Opole z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi pasjonujące potyczki ligi I Liga. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak M. Bougaidis M. Spychala wielokrotnie zaserwowały własnym kibicom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami są nader zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to zmagania nużące. Obserwujemy książkowe asysty oraz bramki, nieczyste faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Chrobry Głogów i Odra Opole z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion GOS.