Na obiekcie Suzuki Arena dnia 2021-10-02 16:00 miało miejsce spotkanie między Korona Kielce i Chrobry Głogów zakończone wynikiem 2-2

Korona Kielce - Chrobry Głogów 2-2. W dniu 2021-10-02 16:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Korona Kielce a Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce oraz Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: D. Blanik 30' 1-0 M. Lebedynski 32' 1-1 D. van der Heiden 46' 1-2 J. Lukowski 62' 2-2

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 6' P. Malarczyk 40'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Lebedynski 24' T. Cywka 25' D. van der Heiden 40' A. Banasiak 55' R. Mandrysz 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Korona Kielce zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Bardzo często fani z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze jak M. Koj M. Lebedynski nieprzerwanie sprawiają kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Walki między drużynami okazują się bardzo zażarte, nie często okazuje się, że zmagania przynudzają. Trafiamy na przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska sportowe ligi I Liga. Korona Kielce oraz Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Suzuki Arena.