Mecz Chrobry Głogów vs Tychy 71 zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2023-09-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów i Tychy 71.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów i Tychy 71 zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: D. Rumin 12' 0-1 W. Zytek M. Lebedynski 55' 1-1 R. Mandrysz M. Lebedynski 61' 2-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: G. Estigarribia 37' A. Bogusz 78'

Żółte kartki Tychy 71: D. Rumin 26' N. Wojtuszek 68' J. Budnicki 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Wisła Puławy. Kolejno natomiast Tychy 71 z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Wisla Plock.

Oddani kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. G. Estigarribia D. Rumin systematycznie serwują wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami piłkarskimi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze nużące. Trafiamy na efektowne gole oraz asysty, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Chrobry Głogów i Tychy 71 oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.