Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów, wynik spotkania 1-1

Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów wynik spotkania 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów a Resovia Rzeszów zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-09-12 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Chrobry Głogów a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: R. Hoogenhout 8' 1-0 M. Mróz 26' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Steblecki 57' J. Kolenc 85' J. Kuzdra 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 4' R. Hoogenhout 55' K. Chuchro 65' R. Adamski 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Chrobry Głogów zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą potyczki w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak S. Steblecki B. Eizenchart systematycznie serwują pierwszorzędnym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Regularnie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone asysty czy gole, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych,śledzić widowiska sportowe lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Chrobry Głogów i Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GOS.