Stal Rzeszów kontra Chrobry Głogów, wynik meczu: 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Rzeszów oraz Chrobry Głogów wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-08-27 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Stal Rzeszów a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: S. Łyczko 34' 1-0 M. Lebedyński 56' 1-1 S. Kądziołka 4 90' 2-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 45' L. Gora 55' J. Diaz 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ozimek 42' B. Biel 78' M. Michalec 83' A. Bogusz 85' P. Mucha 90' B. Biel 90' S. Bartlewicz 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów: B. Biel 90'

Główny sędzia spotkania to P. Idzik. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Arka Gdynia.

Wielu fanów z dużym zapałem śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo K. Danielewicz M. Ozimek nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu wiele emocji. Zdarzają się widowiskowe asysty i bramki, brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między piłkarzami są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki mało interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Stal Rzeszów oraz Chrobry Głogów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.