Chrobry Głogów kontra Arka Gdynia, wynik meczu 1-0

Dnia 2023-09-23 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Pierwsza połowa spotkania między Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Lebedyński 40' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 77'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Predenkiewicz 45' O. Azatsky 53' K. Lipkowski 69' K. Lipkowski 88'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Arka Gdynia: K. Lipkowski 88'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Odra Opole. Kolejno natomiast Arka Gdynia podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Wisla Plock.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców z zapałem śledzi potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Złożone z utalentowanych graczy piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak R. Mandrysz M. Predenkiewicz raz za razem zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Zmagania między graczami okazują się nader zażarte, nie często okazuje się definitywnie, że widowiska męczą kibica. Zdarzają się wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion GOS.