Dnia 2024-05-11 13:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Chrobry Głogów i Resovia Rzeszów - 1-1

Emocjonujące spotkanie 32. kolejki I Ligi na Stadionie GOS w Głogowie zakończyło się remisem 1-1 między Chrobrym Głogów a Resovią Rzeszów. W sobotnie popołudnie obie drużyny zaprezentowały zaciętą rywalizację, która zaczęła się od prowadzenia gospodarzy po pierwszej połowie, lecz ostateczny wynik ukształtował się dopiero w drugiej części meczu, kiedy to goście z Rzeszowa doprowadzili do wyrównania. Mimo wielu okazji z obu stron, brak kolejnych goli utrzymał wynik w niezmienionym stanie aż do końcowego gwizdka.

Sprawozdanie z meczu:

Na Stadionie GOS odbyło się niezwykle zacięte spotkanie pomiędzy Chrobrym Głogów a Resovią Rzeszów. Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, starając się narzucić swój styl gry od pierwszych minut. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice obu drużyn niezmiennie wspierali swoich podopiecznych.

To piłkarze Chrobrego jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. S. Bartlewicz popisał się skutecznym uderzeniem w 36. minucie, ustalając wynik na 1-0 na korzyść gospodarzy. Resovia Rzeszów nie zamierzała jednak odpuścić i w drugiej połowie podjęła zdecydowane działania ofensywne.

W 66. minucie B. Eizenchart zaskoczył defensywę Chrobrego i doprowadził do wyrównania 1-1, dając gościom szansę na odrobienie strat. Obie drużyny starały się przejąć inicjatywę, co przynosiło dynamiczne akcje i okazje pod bramkami.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Na początku meczu S. Bartlewicz (Chrobry Głogów) i G. Bukhal (Resovia Rzeszów) zostali ukarani żółtymi kartkami za ostre wejścia. M. Bougaidis (Chrobry Głogów) i B. Wasiluk (Resovia Rzeszów) również znaleźli się na kartonikach, a w drugiej połowie dołączyli do nich B. Ciepiela (Resovia Rzeszów) oraz R. Mikulec (Resovia Rzeszów).

Mimo wzmożonych starań żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, co skutkowało remisem 1-1. Po emocjonującym meczu obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów, ale walka na boisku była niezwykle intensywna do samego końca.

Po tym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się kolejno z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Motorem Lublin. Natomiast Resovia Rzeszów czekają starcia z Wisłą Płock oraz .