Dnia 2023-08-11 16:00 miał miejsce mecz pomiędzy Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów zakończony wynikiem 3-1

Górnik Łęczna vs Chrobry Głogów 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Łęczna i Chrobry Głogów wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2023-08-11 16:00 na stadionie Bogdanka Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Górnik Łęczna a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: P. Żyra 35' 1-0 E. Kryeziu 54' 2-0 M. Roginić 56' 3-0 R. Wolsztyński 74' 3-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: J. De Amo 45' M. Kozak 50' D. Dziwniel 87'

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Bartlewicz 66'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Rzucidło. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Tychy 71.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi fascynujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak J. De Amo S. Bartlewicz nierzadko zaserwowały wyśmienitym miłośnikom wiele emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nader zaciekłe, rzadko bywa, że są to spotkania nużące. Nieustannie trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole i asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Górnik Łęczna i Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Bogdanka Arena.