Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego odbyło się spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Chrobry Głogów - 0-1

Dnia 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice i Chrobry Głogów wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: J. Górski 89' 0-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Pieczek 39'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 13' J. Kolenc 20' M. Bougaidis 55' P. Mucha 75' R. Wolsztynski 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter spotkania - Ł. Szczech. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak M. Pieczek R. Mandrysz systematycznie zapewniają wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się niezwykłe asysty oraz gole, nieprzepisowe faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że zmagania nie są interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, śledzić spotkania sportowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Puszcza Niepołomice i Chrobry Głogów z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.