Chrobry Głogów vs Górnik Łęczna, wynik meczu - 1-1

Chrobry Głogów vs Górnik Łęczna 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Górnik Łęczna wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-05-27 18:00 na stadionie Stadion GOS odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Wojtyra 49' 1-0 K. Podliński 67' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 19' R. Mandrysz 27'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Lewkot 68'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Rzucidło. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz natomiast Górnik Łęczna z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo J. Kuzdra S. Lewkot wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Interesujące walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zażarte, nie często bywa, że widowiska nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Chrobry Głogów i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.