Spotkanie Podbeskidzie - Chrobry Głogów, wynik 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Podbeskidzie a Chrobry Głogów wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2021-10-31 17:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Podbeskidzie a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Bochnak 41' 0-1 Joan Román 45' 1-1 K. Biliński 90' 2-1

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 81' F. Laskowski 85'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 84'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice natomiast Chrobry Głogów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź.

Fani śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak D. Mikolajewski M. Michalec nieustannie serwują wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na zapadające w pamięć bramki czy asysty, brutalne faule, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że potyczki nudzą. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Podbeskidzie i Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.