Spotkanie Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-11-06 17:00 na stadionie Stadion GOS

Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Chrobry Głogów a Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-11-06 17:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów oraz Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: M. Rzuchowski 74' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 15' D. Dziabek 38' M. Lebedynski 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 17' E. Maissa Fall 43' B. Szczepanek 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Chrobry Głogów zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Widzew Łódź.

Kibice śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak J. Kolenc K. Slaby często zapewniły wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy ostre sytuacje z faulem, wyjątkowe gole i asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami bywają zagorzałe, rzadko okazuje się, iż widowiska męczą fana. Dlatego więc warto oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Chrobry Głogów i Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion GOS.