Spotkanie Chrobry Głogów - Polonia Warszawa, wynik 0-3

Chrobry Głogów - Polonia Warszawa, wynik końcowy 0-3. W dniu 2023-08-19 18:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Chrobry Głogów a Polonia Warszawa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów a Polonia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: M. Michalski 45' 0-1 S. Kobusiński 57' 0-2 P. Tomczyk 90' 0-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Bartlewicz 90'

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kolodziejski 30' P. Marciniec 71'

Czerwone kartki Chrobry Głogów: M. Bougaidis 80'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Chrobry Głogów stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Polonia Warszawa z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Znicz Pruszków.

Wielu kibiców z zapałem śledzi poczynania w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak S. Bartlewicz M. Kolodziejski nieustannie sprawiają własnym wiernym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często bywa, że są to potyczki drętwe. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Chrobry Głogów i Polonia Warszawa z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion GOS.