Chrobry Głogów vs ŁKS Łódź, wynik spotkania - 1-0

Chrobry Głogów vs ŁKS Łódź, wynik końcowy 1-0. Dnia 2021-12-01 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów i ŁKS Łódź wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: D. Piła 59' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki ŁKS Łódź: Ricardinho 4' M. Lorenc 87'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia spotkania - W. Krzton. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Stomil Olsztyn.

Fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Ricardinho nieustannie serwują wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż potyczki męczą kibica. Regularnie obserwujemy przepiękne asysty oraz gole, ostre faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Chrobry Głogów i ŁKS Łódź z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion GOS.