Mecz Chrobry Głogów kontra Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-0

Chrobry Głogów kontra Widzew Łódź 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów oraz Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-12-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów i Widzew Łódź.

Gole strzelali:

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 38'

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Guzdek 50' D. Tanzyna 58'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Chrobry Głogów zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Górnik Polkowice.

Kibice śledzą bardzo interesujące starcia ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak J. Kolenc B. Guzdek systematycznie gwarantują wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi są zażarte, nie często zdarza się, iż są to spotkania usypiające. Natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Chrobry Głogów oraz Widzew Łódź z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.