Mecz pomiędzy Chrobry Głogów i Zaglebie Sosnowiec na stadionie Stadion GOS dnia 2022-05-22 10:40: wynik 4-0

Chrobry Głogów vs Zaglebie Sosnowiec, wynik 4-0. Dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Chrobry Głogów a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Chrobry Głogów oraz Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 4-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

 

Gole strzelali: M. Rzuchowski 10' 1-0 M. Lebedynski 20' 2-0 M. Rzuchowski M. Lebedynski 27' 3-0 M. Bochnak M. Rzuchowski 30' 4-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ilkow-Golab 5'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 80'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wierni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Ilkow-Golab V. Dalic nieustannie zapewniają wspaniałym fanom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że spotkania nudzą. Obserwujemy idealnie wyliczone gole i asysty, ostre faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Chrobry Głogów oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion GOS.