Chrobry Głogów kontra Arka Gdynia, wynik meczu 1-0

Chrobry Głogów kontra Arka Gdynia zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a Arka Gdynia wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-11-27 11:40 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Michalec 65' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 66' M. Ilkow-Golab 89' M. Lebedynski 90'

Żółte kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Chrobry Głogów zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Widzew Łódź.

Oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące poczynania ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak R. Mandrysz częstokroć zaserwowały fantastycznym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Niesamowite potyczki między zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często okazuje się, iż potyczki nie są interesujące. Obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich orazoglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GOS.