Chrobry Głogów - Górnik Polkowice, wynik meczu 2-0

Chrobry Głogów - Górnik Polkowice zakończony wynikiem 2-0. Dnia 2022-02-27 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów oraz Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów oraz Górnik Polkowice zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Lebedynski 7' 1-0 M. Rzuchowski 63' 2-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ziemann 45' E. Pieczarka 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 38' D. Radziemski 60'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 60'

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Chrobry Głogów zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Stomil Olsztyn.

Dzisiaj liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi fascynujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak M. Ziemann D. Radziemski nieprzerwanie gwarantują kapitalnym entuzjastom wiele emocji. Niesamowite zmagania między piłkarzami ligowymi są niezwykle zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to zmagania drętwe. Zdarzają się spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Chrobry Głogów oraz Górnik Polkowice z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GOS.