Chrobry Głogów kontra SKRA Częstochowa, wynik meczu - 1-0

Chrobry Głogów kontra SKRA Częstochowa, wynik 1-0. W dniu 2023-05-22 16:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów i SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Chrobry Głogów a SKRA Częstochowa wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: K. Wojtyra 14' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 64' K. Wojtyra 72' M. Ilkow-Golab 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 37'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to M. Szczerbowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Chrobry Głogów stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej fani śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo J. Kolenc A. Mesjasz raz za razem serwują własnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, idealne gole i asysty, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa, że mecze nas nudzą. Dlatego też warto oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Chrobry Głogów i SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion GOS.