Na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz między Jastrzębie oraz Chrobry Głogów zakończony wynikiem 4-2

Jastrzębie kontra Chrobry Głogów 4-2. W dniu 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie oraz Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa meczu między Jastrzębie a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 3-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-2.

 

Gole strzelali: M. Fabry 3' 1-0 D. Dziabek 11' 1-1 M. Fabry 20' 2-1 A. Farid 28' 3-1 O. Praznovsky 80' 3-2 K. Handzlik 90' 4-2

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szkudlarek 73' B. Neugebauer 79' K. Handzlik 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: T. Cywka 16' M. Ziemann 49' P. Tupaj 90'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Jastrzębie stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice a Chrobry Głogów z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Bardzo często wierni kibice śledzą starcia ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak D. Szkudlarek T. Cywka częstokroć zagwarantowały fantastycznym sympatykom wiele przeżyć. Zmagania między graczami bywają niezwykle zażarte, nie często okazuje się, że są to mecze usypiające. Zdarzają się nieczyste faule, przepiękne gole oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Jastrzębie i Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.