Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-05-14 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Tychy 71 i Chrobry Głogów: wynik 2-2

Tychy 71 vs Chrobry Głogów 2-2. W dniu 2023-05-14 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 i Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Tychy 71 a Chrobry Głogów wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: K. Wolkowicz 15' 1-0 P. Mucha 23' 1-1 J. Kuzdra S. Steblecki 45' 1-2 M. Czyzycki 82' 2-2

Żółte kartki Tychy 71:

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Mucha 15'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Tychy 71 stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Puszcza Niepołomice.

Bardzo często mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak P. Mucha raz za razem sprawiają wyśmienitym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania nudzą fana. Bardzo często natrafiamy na niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Tychy 71 oraz Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.