Dnia 2022-10-16 13:00 na obiekcie Stadion GOS miało miejsce spotkanie Chrobry Głogów - Tychy 71 zakończone wynikiem 4-1

Chrobry Głogów - Tychy 71 zakończony wynikiem 4-1.

Po pierwszej połowie meczu między Chrobry Głogów a Tychy 71 wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2022-10-16 13:00 na stadionie Stadion GOS rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Chrobry Głogów a Tychy 71.

Gole strzelali: M. Bochnak 10' 1-0 P. Mucha A. Bogusz 67' 2-0 M. Machaj M. Bochnak 73' 3-0 R. Wolsztynski R. Wolsztynski 84' 4-0 G. Jaroch 88' 4-1 D. Rumin

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 45' M. Jozwiak 51' E. Pieczarka 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 40' M. Manka 59'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Tychy 71 z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Fani piłki nożnej z zapałem śledzą interesujące starcia w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi J. Kolenc K. Szymura niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko potyczki między piłkarzami z ligi są zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to widowiska drętwe. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Chrobry Głogów i Tychy 71 jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion GOS.