Mecz SKRA Częstochowa - Chrobry Głogów na obiekcie Stadion GKS-u: 1-2

Dnia 2022-10-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy SKRA Częstochowa a Chrobry Głogów.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: P. Kusztal 32' 0-1 P. Mucha 34' 0-2 S. Szymański 73' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 56' P. Nocon 57' K. Lukoszek 86' S. Szymanski 88'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 12' S. Steblecki 58' K. Wojtyra 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak J. Flak R. Mandrysz wielokrotnie zapewniły wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty i bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami są nader zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, że zmagania przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion GKS-u.