SKRA Częstochowa vs Chrobry Głogów, wynik spotkania 2-2

W dniu 2022-04-07 16:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Chrobry Głogów zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: A. Mesjasz 33' 1-0 A. Mesjasz 38' 2-0 D. Piła 79' 2-1 T. Cywka 89' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Holik 16' D. Niedbala 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: D. van der Heiden 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Aluszyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice natomiast Chrobry Głogów z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Oddani kibice śledzą poczynania ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi M. Holik D. van der Heiden nieraz zaserwowały kapitalnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie natrafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami są zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, iż widowiska nas nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion GKS-u.