Spotkanie ŁKS Łódź kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 5-2

Dnia 2023-02-25 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy ŁKS Łódź a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między ŁKS Łódź a Chrobry Głogów wynik to 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: K. Dankowski 37' 1-0 Pirulo 38' 2-0 B. Szeliga 43' 3-0 K. Wojtyra 51' 3-1 K. Wojtyra 55' 3-2 Pirulo 63' 4-2 P. Janczukowicz 90' 5-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 49' M. Spremo 50' S. Juric 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 16' P. Mucha 58' M. Bougaidis 74'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów natomiast Chrobry Głogów z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Kibice z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak R. Pirulo J. Kuzdra wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy książkowe gole i asysty, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że potyczki nudzą. Z tego powodu warto oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak ŁKS Łódź oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.