Spotkanie między Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice na obiekcie Stadion GOS dnia 2022-04-03 10:40 - 2-2

Chrobry Głogów vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-2. W dniu 2022-04-03 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Chrobry Głogów a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: D. van der Heiden 29' 1-0 O. Praznovsky 55' 2-0 S. Kobusinski 88' 2-1 P. Mrozinski 90' 2-2

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Bochnak 31' J. Kolenc 38' M. Machaj 44'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: P. Mrozinski 6'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce a Puszcza Niepołomice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Liczna grupa fanów śledzi interesujące starcia ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak M. Bochnak P. Mrozinski nieustannie sprawiają kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż są to potyczki nudne. Regularnie natrafiamy na wyjątkowe asysty i bramki, nieczyste faule dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion GOS.