GKS Katowice - Chrobry Głogów, wynik meczu: 1-0

GKS Katowice - Chrobry Głogów, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-10-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy GKS Katowice a Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa spotkania między GKS Katowice a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: J. Arak 58' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: J. Arak 74' J. Arak 79' M. Roginic 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Kusztal 32' M. Michalec 70'

Czerwone kartki GKS Katowice: J. Arak 79'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania - M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Stal Rzeszów a Chrobry Głogów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz SKRA Częstochowa.

Dzisiaj wierni kibice śledzą bardzo interesujące starcia w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze jak J. Arak P. Kusztal stale zapewniają wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki między drużynami są zajadłe, nie często okazuje się, że są to zmagania nie warte uwagi. Ustawicznie obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. GKS Katowice i Chrobry Głogów jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.