Spotkanie Chrobry Głogów kontra Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 3-3

Chrobry Głogów kontra Resovia Rzeszów 3-3. Dnia 2022-04-26 16:00 na stadionie Stadion GOS odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Chrobry Głogów a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 2-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: B. Eizenchart 2' 0-1 M. Lebedyński 5' 1-1 M. Lebedyński 15' 2-1 B. Wasiluk 24' 2-2 M. Ilków-Gołąb 64' 3-2 P. Wojciechowski 76' 3-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 23' O. Praznovsky 43'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Pietraszkiewicz 82'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu - P. Gryckiewicz. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak M. Michalec D. Pietraszkiewicz wielokrotnie zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zażarte, nie często okazuje się definitywnie, iż potyczki nudzą. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty oraz bramki, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak Chrobry Głogów i Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion GOS.