Spotkanie między ŁKS Łódź i Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2022-04-22 18:30

ŁKS Łódź - Chrobry Głogów, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź a Chrobry Głogów wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-04-22 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: J. Kolenc 87' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Rozwandowicz 3' J. Kuzma 86'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 15' P. Tupaj 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice a Chrobry Głogów z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą pasjonujące starcia w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak M. Rozwandowicz M. Michalec wielokrotnie serwują wspaniałym fanom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami z ligi okazują się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Obserwujemy niezwykłe asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. ŁKS Łódź oraz Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.