Mecz Chrobry Głogów vs Korona Kielce zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion GOS dnia 2022-04-16 10:40

Chrobry Głogów vs Korona Kielce, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-04-16 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów oraz Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chrobry Głogów i Korona Kielce wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: J. Łukowski 19' 0-1 M. Rzuchowski 47' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 56' D. Dziabek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Y. Shikavka 80'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica a Korona Kielce zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

Kibice śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak R. Mandrysz Y. Shikavka nieprzerwanie serwują własnym wiernym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że zmagania nudzą. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Chrobry Głogów i Korona Kielce z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion GOS.