Chrobry Głogów kontra Znicz Pruszków, wynik spotkania 1-0

W kolejce 14 I Ligi doszło do spotkania pomiędzy drużynami Chrobry Głogów i Znicz Pruszków. Mecz odbył się na stadionie GOS przy pełnym udziale kibiców. Mimo wyrównanej gry przez większość spotkania, ostatecznie to gospodarze okazali się lepsi, zwyciężając 1-0. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, ale w drugiej połowie Chrobry Głogów zdołał zdobyć ważnego gola, który zapewnił im trzy cenne punkty. Warto wspomnieć, że obie drużyny zaprezentowały się dobrze, walcząc o zwycięstwo do ostatnich minut.

Mecz pomiędzy drużynami: Chrobry Głogów oraz Znicz Pruszków

W dniu 6 listopada 2023 roku o godzinie 17:00 na Stadionie GOS odbył się mecz pomiędzy drużynami Chrobry Głogów i Znicz Pruszków w ramach 14. kolejki I Ligi. Mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Bramkę na wagę zwycięstwa dla Chrobrego Głogów zdobył M. Lebedyński w 82. minucie gry, zapewniając swojej drużynie cenne trzy punkty.

Mecz był pełen emocji, obie drużyny starały się grać ofensywnie i żądne zwycięstwa. Mimo wielu okazji bramkowych, wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy.

W trakcie meczu sędzia M. Piszczelok pokazał kilka żółtych kartek zawodnikom obu drużyn. Dla gospodarzy kartki otrzymali M. Ozimek, G. Estigarribia, M. Lebedynski oraz A. Bogusz. W drużynie gości kartek nie było.

Chrobry Głogów zakończył ten mecz z jednym zawieszonym graczem – A. Bogusz otrzymał drugą żółtą kartkę i został usunięty z boiska.

Następne mecze dla Chrobry Głogów to spotkania z drużynami Podbeskidzie, Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk. Znicz Pruszków zmierzy się z Wisla Plock, Odra Opole oraz Resovia Rzeszów.