Dnia 2023-11-12 14:00 miał miejsce mecz Resovia Rzeszów kontra Chrobry Głogów zakończony wynikiem 0-1

W sobotę, na Stadionie Śląskim, odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Resovii Rzeszów i Chrobrego Głogów. Spotkanie, które odbyło się w ramach 15. kolejki I ligi, przyniosło wiele wrażeń i zwrotów akcji. Ostatecznie to Chrobry Głogów wygrał to starcie, zdobywając jedynego gola i zapewniając sobie cenne trzy punkty. Wynik na przerwę był jeszcze remisowy, ale w drugiej połowie zabrakło skuteczności strzeleckiej drużyny z Rzeszowa. Mecz zakończył się rezultatem 0-1, na korzyść gości.

Bramka decydująca o losach meczu

Mecz pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów i Chrobry Głogów odbył się na Stadionie Śląskim w ramach 15. kolejki I Ligi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Chrobrego Głogów 1-0. Jedynego gola zdobył M. Ozimek w 51. minucie, po asyście P. Muchy.

Konfrontacja na boisku

Mimo wyrównanej pierwszej połowy, żadna z drużyn nie zdołała przekuć swoich szans na bramki. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze są bardzo zacięte, a tak było również i tym razem. Oba zespoły starały się narzucić swoje warunki gry, ale to piłkarze Chrobrego Głogów wyszli zwycięsko z tego starcia.

Resovia Rzeszów próbowała odwrócić losy meczu, jednak skuteczna gra obronna Chrobrego oraz pewna postawa bramkarza sprawiły, że drużyna gości zachowała prowadzenie aż do końcowego gwizdka.

Kartki

W trakcie meczu arbiter pokazał żółtą kartkę dwóm zawodnikom Resovii Rzeszów - K. Chuchro w 35. minucie oraz D. Lempereurowi w 83. minucie. Z kolei zawodnikowi drużyny gości, D. Weglarz, żółtą kartkę arbiter pokazał w 86. minucie.

Podsumowanie

Chrobry Głogów zasłużenie wygrał to spotkanie, udowadniając swoją lepszą skuteczność w wykorzystywaniu okazji podbramkowych. Mimo wysiłków Resovii, to goście opuszczają boisko jako zwycięzcy.

Następne mecze dla Resovii Rzeszów to konfrontacje z Motor Lublin, Wisłą Płock oraz Zniczem Pruszków, natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk.