Mecz Chrobry Głogów vs Motor Lublin, wynik końcowy 0-1

W kolejce 12 I Ligi doszło do spotkania pomiędzy drużynami Chrobry Głogów a Motor Lublin. Mecz odbył się na stadionie GOS, a sędzią głównym był P. Malec. Ostateczny wynik to 0-1 na korzyść drużyny Motor Lublin, której bramkę zdobyto jeszcze przed przerwą. Czy gospodarze zdołają odwrócić losy spotkania w drugiej połowie? Czekamy na rozwinięcie wydarzeń.

Przebieg meczu na Stadionie GOS

W niedzielnym starciu na Stadionie GOS w Głogowie odbył się emocjonujący mecz między drużynami Chrobrego Głogów a Motoru Lublin. Spotkanie to miało miejsce w ramach 12. kolejki I ligi. Choć obie ekipy zaprezentowały się solidnie, to to gracze z Lublina cieszyli się z końcowego zwycięstwa.

Rywalizacja na boisku

Mecz rozpoczął się o godzinie 16:00, a licznie zgromadzeni kibice byli gotowi na emocje. Drużyna Chrobrego Głogów, grająca przed własną publicznością, zdecydowanie chciała sprawić niespodziankę i zdobyć cenne punkty. Ich przeciwnicy z Motoru Lublin jednak nie zamierzali łatwo oddać zwycięstwa.

Przez całą pierwszą połowę obie drużyny starały się dominować na boisku, jednak to goście byli skuteczniejsi. W 20. minucie na listę strzelców wpisał się M. Rybicki, który pewnym strzałem zaskoczył bramkarza gospodarzy. Asysty przy tej bramce nie odnotowano.

W drugiej połowie Chrobry Głogów próbował odrobić straty i zdobyć przynajmniej jeden gol, który pozwoliłby im na zdobycie choćby punktu. Motor Lublin jednak świetnie radził sobie w defensywie, a ich bramkarz był niezwykle skuteczny, broniąc wiele groźnych sytuacji.

Obie drużyny starały się grać ofensywnie i przeprowadzać kontrataki, jednak nie udało się już zmienić wyniku tego spotkania. Mecz zakończył się rezultatem 0-1 na korzyść Motoru Lublin.

Kartki i sędzia

W trakcie meczu arbiter, Pan P. Malec, musiał ukarać zawodników obu drużyn. Drużyna gospodarzy otrzymała jedną żółtą kartkę. R. Mandrysz został ukarany w 12. minucie.

Zawodnicy Motoru Lublin również musieli nauczyć się opanować swoje emocje. A. Najemski otrzymał żółtą kartkę w 13. minucie, natomiast S. Rudol i M. Krol zostali ukarani kolejno w 88. i 90. minucie meczu.

Podsumowanie

Mecz na Stadionie GOS dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil. Chociaż drużyna Chrobrego Głogów zagrała ambitnie, to niestety nie zdołała zdobyć żadnej bramki. Motor Lublin wykorzystał swoje szanse i wywalczył cenne trzy punkty na wyjeździe.

Następne spotkania dla Chrobrego Głogów to starcia z Wisłą Płock, Zniczem Pruszków oraz Resovią Rzeszów. Motor Lublin z kolei zmierzy się z Odrą Opole, Wisłą Płock oraz Zniczem Pruszków.