Mecz Chrobry Głogów - Stal Rzeszów, wynik 3-3

W dniu 2022-11-13 14:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: B. Wolski 9' 0-1 A. Prokic K. Wrona 37' 0-2 D. Olejarka D. Olejarka 63' 0-3 A. Prokic K. Wojtyra 70' 1-3 J. Kuzdra M. Machaj 84' 2-3 K. Wojtyra 90' 3-3 M. Bochnak

Żółte kartki Chrobry Głogów: A. Bogusz 16' R. Mandrysz 60'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Malecki 47' P. Glowacki 54'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź natomiast Stal Rzeszów z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Ruch Chorzów.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak A. Bogusz P. Malecki wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, wyśmienite asysty i bramki gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zażarte, nie często zdarza się, że są to potyczki nudne. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion GOS.