Chrobry Głogów vs Puszcza Niepołomice, wynik spotkania 1-0

Chrobry Głogów vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-11-06 14:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Chrobry Głogów a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu między Chrobry Głogów a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: R. Wolsztynski 80' 1-0 S. Steblecki

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 9' O. Praznovsky 52' R. Wolsztynski 82'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Cikos 85'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice a Puszcza Niepołomice zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Wielu fanów futbolu śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak R. Mandrysz E. Cikos nieraz zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między zawodnikami są zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że spotkania nie są interesujące. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, idealne asysty oraz gole dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.