Spotkanie Górnik Łęczna vs Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-2

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna a Chrobry Głogów wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-10-30 17:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Górnik Łęczna i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: S. Steblecki 76' 0-1 R. Wolsztynski R. Wolsztynski 88' 0-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Tkacz 85'

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Mucha 41' J. Kuzdra 64' M. Bougaidis 69'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Puszcza Niepołomice natomiast Chrobry Głogów podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi potyczki w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe zespoły i zawodnicy jak D. Tkacz P. Mucha nieustannie sprawiają wspaniałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Natrafiamy na bezlitosne faule, książkowe asysty oraz gole, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki między graczami zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania nudzą kibica. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Górnik Łęczna i Chrobry Głogów oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.