Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów, wynik spotkania 0-1

Dnia 2022-09-03 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Chrobry Głogów wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: P. Mucha 45' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Piter-Bucko 27' B. Kasprzak 81'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 11' P. Mucha 37' P. Tupaj 55' J. Kuzdra 82' R. Mandrysz 87' K. Dybowski 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu to L. Lewandowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Liczni fani piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi M. Piter-Bucko M. Michalec wielokrotnie zapewniły fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, idealne asysty czy bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to spotkania nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić widowiska piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.