Nieciecza - Chrobry Głogów, wynik spotkania - 3-1

Nieciecza - Chrobry Głogów 3-1. Dnia 2022-08-11 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Nieciecza a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza a Chrobry Głogów wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: R. Wolsztyński 6' 0-1 A. Radwański 52' 1-1 M. Mešanović 56' 2-1 M. Grabowski 66' 3-1

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 20' T. Poznar 60' M. Grabowski 80'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Bougaidis 82'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nieciecza stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Legia Warszawa natomiast Chrobry Głogów podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Stomil Olsztyn.

Liczni kibice śledzą bardzo interesujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. W. Biedrzycki M. Bougaidis raz za razem sprawiają wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Często obserwujemy idealnie wyliczone bramki czy asysty, bezwzględne faule gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki między drużynami są bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska nudne. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich popularnych zespołów jak Nieciecza i Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.