Spotkanie Chrobry Głogów kontra Podbeskidzie dnia 2022-08-14 16:00 na obiekcie Stadion GOS: 0-1

Dnia 2022-08-14 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Chrobry Głogów a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie meczu między Chrobry Głogów a Podbeskidzie wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: K. Biliński 76' 0-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 71' R. Mandrysz 73' M. Michalec 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: K. Drzazga 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter meczu to M. Szczerbowicz. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Lechia Zielona Góra.

Wierni kibice z zapałem śledzą poczynania w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak J. Kuzdra K. Drzazga nieustannie gwarantują wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Bardzo często zdarzają się brutalne sytuacje na faul, wyśmienite asysty czy bramki, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Zmagania między drużynami bywają bezkompromisowe, nie często bywa, iż potyczki nie są warte uwagi. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazoglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich znanych drużyn jak Chrobry Głogów oraz Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion GOS.