Spotkanie Chrobry Głogów - ŁKS Łódź, wynik 2-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a ŁKS Łódź wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-08-06 18:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: Pirulo 9' 0-1 Pirulo 15' 0-2 M. Bochnak 51' 1-2 M. Kowalczyk 76' 1-3 M. Bochnak 90' 2-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: O. Praznovsky 9' M. Bougaidis 32'

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Kuzma 66' M. Trabka 81' P. Janczukowicz 86'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Wierni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. O. Praznovsky J. Kuzma raz za razem zapewniają wyborowym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są niezwykle zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż spotkania nie są warte uwagi. Natrafiamy na efektowne gole czy asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem dodające smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Chrobry Głogów i ŁKS Łódź jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.