Dnia 2022-05-08 16:00 na stadionie Stadion GOS miało miejsce spotkanie Chrobry Głogów kontra Podbeskidzie zakończone wynikiem 1-3

W dniu 2022-05-08 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Chrobry Głogów a Podbeskidzie.

Pierwsza część spotkania między Chrobry Głogów a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: K. Bilinski 7' 0-1 K. Bilinski 40' 0-2 Goku 84' 0-3 D. van der Heiden 88' 1-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Tupaj 32'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Scalet 50' J. Rodriguez 57'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Chrobry Głogów zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak P. Tupaj M. Scalet nieustannie gwarantują pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to zmagania usypiające. Często trafiamy na wspaniałe asysty oraz bramki, bezlitosne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Chrobry Głogów i Podbeskidzie i ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GOS.