Dnia 2022-03-14 17:00 na obiekcie Stadion ul. Bukowa odbyło się spotkanie między GKS Katowice oraz Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-0

Dnia 2022-03-14 17:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy GKS Katowice a Chrobry Głogów.

Pierwsza część spotkania między GKS Katowice a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 41' F. Szymczak 42' A. Wozniak 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 71'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter spotkania to P. Pskit. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole a Chrobry Głogów zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze I Liga. Złożone z zdolnych obrońców/napastników futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak G. Rogala J. Kolenc często zapewniły fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy efektowne bramki i asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że spotkania nudzą fana. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak GKS Katowice i Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.