Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn, wynik meczu 2-0

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 2-0. Dnia 2021-11-21 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a Stomil Olsztyn wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: L. Moneta 31' 0-1 L. Moneta H. Turski 35' 1-1 D. Pila 69' 2-1

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Dampc 49'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Chrobry Głogów zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Korona Kielce.

Oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak M. Dampc częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące potyczki między zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że potyczki nie są interesujące. Systematycznie zdarzają się widowiskowe bramki oraz asysty, ostre faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Chrobry Głogów i Stomil Olsztyn oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion GOS.